Інформація для абонента

 • До відома абонентів ПрАТ „Енергія”

  Тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води встановлені рішенням виконавчого комітету Обухівської міської ради № 641 від 06.12.2018р.

  Дані тарифи не можуть коригуватись або змінюватись, оскільки з прийняттям Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» змінена назва комунальної послуги з централізованого опалення на послугу з постачання теплової енергії.

  В перехідний період послуга з централізованого опалення та постачання гарячої води буде діяти до укладення нових договорів на послугу з постачання теплової енергії та введення в дію відповідного тарифу. Такі договори можуть укладатись після затвердження в установленому порядку типових публічних договорів або визначення та обрання співвласниками будинку моделі організації договірних відносин комунальної послуги.

  Після переходу на нові договірні відносини заборгованість оплати за централізоване опалення не може бути анульовано або перераховано і підлягає оплаті споживачем, якому були надані такі послуги.

  Шановні абоненти ПрАТ “Енергія”, в ЗМІ або в інших джерелах іноді озвучується думка окремих авторів на тему тарифів, що досить часто не має нічого спільного з нормативними документами у сфері надання комунальних послуг, а тому прохання користуватись інформацією з офіційних джерел, або звертайтесь за роз’ясненнями до ПрАТ «Енергія».

  Просимо своєчасно сплачувати отримані послуги відповідно до отриманих вами платіжок. В разі будь-яких змін в наступному місяці буде здійснено відповідний перерахунок. • Шановні споживачі!

  Підприємство ПрАТ «Енергія» повідомляє, що 18 грудня 2020 року подало до Обухівської міської ради заяву про намір коригувати тарифи на послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води населенню у зв’язку з тим, що за час розгляду, затвердження тарифів та за час після їх затвердження значно збільшились ціни та тарифи на паливно-енергетичні ресурси (природний газ, розподіл природного газу, електричну енергію) та середня заробітна плата штатного працівника в м.Обухів відносно врахованих при розрахунку тарифів.

  Структури тарифів та пояснювальна записка щодо необхідності коригування тарифів на послугу з постачання теплової енергії,що надається споживачам м. Обухова

  Питання, пропозиції та зауваження щодо вищенаведених тарифів на послуги с постачання теплової енергії слід та послуги з постачання гарячої води направляти ПрАТ «Енергія» за поштовою адресою: 08703 м. Обухів, вул. Промислова,1 та на електронну адресу pat@energiya.kiev.ua впродовж 7 календарних днів з дати розміщення цієї інформації, а саме до 30 грудня 2020р. (включно). З більш детальною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті: www.energiya.kiev.ua та на сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua. • Повідомлення

      Шановний абоненте! У відповідності до діючих правил у сфері послуг з гарячого водопостачання, якщо споживач не передав покази лічильників на кінець звітного періоду, ПрАТ «Енергія» здійснює нарахуванняпротягом трьох місяців за середньодобовим споживанням (за попередні 12 місяців) а після закінчення тримісячного строку за нормами споживання, а саме 3,15 м3 на одну зареєстровану особу. Після отримання даних про покази лічильників нарахування оплати коригується. Таке коригування може бути здійснено за термін не більше одного року.

      З метою ведення достовірного обліку споживання гарячої води просимо завчасно, до 25-го числа кожного місяця, передавати покази лічильників.

      В умовах карантину це можна робити дистанційно, найбільш зручним для Вас способом:

      - Через особистий кабінет на нашому сайті

      - Через мобільні додатки «Viber» або «Telegram»: +38-067-338-75-28

      - За телефонами абонвідділу ПрАТ «Енергія»: 067-565-56-10, 067-471-38-59, 067-338-75-28

      Звертаємо Вашу увагу, що в останні дні місяця спостерігається різке зростання передавання показників, це викликає перевантаження каналів передачі даних та ускладнює можливість їх передачі. Рекомендуємо передавати покази лічильників заздалегідь.
 • Щодо взаємовідносин із споживачами комунальних послуг та споживачами теплової енергії в умовах перехідного періоду.

  Як уже неодноразово повідомлялося Мінрегіоном, до переходу на нові договори про надання комунальних послуг, що укладатимуться за правилами, визначеними Законом України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі — Закон), та відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України окремо для різних моделей організації договірних відносин, продовжують діяти старі договори про надання комунальних послуг, що укладалися за вимогами Закону України від 24 червня 2004 року № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» (із змінами) та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630, як для споживачів багатоквартирних будинків, так і для споживачів приватного сектору,натихсамихумовах. Відповідно, в умовах дії «старих» договорів про надання комунальних послуг, до споживачів застосовуються тарифи, зокрема, на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, які встановлювалися уповноваженимиорганамидо01.05.2019(довведеннявдіюЗакону).
  МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ. Про надання роз’яснення. • Про розмір витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом.

  На виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 “Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію”.
  Наказ №84 від 02.09.2020р.
  Додаток №1 до наказу №84 від 02.09.2020р. • До відома абонентів ПрАТ „Енергія”

      З 8:00 до 17:00 26 серпня 2020 року буде припинено постачання гарячої води для усунення неполадок комунальним підприємством обухівської міської ради «Обухівтеплотрансбуд» на магістральному трубопроводі теплової мережі.

      Прохання до споживачів не користуватись гарячою водою протягом зазначеного терміну.
 • Шановні споживачі!

  Повідомлення
  про наміри встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води.

  Приватне акціонерне товариство «Енергія» 06.08.2020 подало на розгляд Виконавчого комітету Обухівської міської ради заяву та всі необхідні розрахункові матеріали, щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води, розраховані у відповідності до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

  Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» на підставі вимог Постанови КМУ від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами та доповненнями, ПрАТ Енергія» просить встановити тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води в розмірах, які наведені в таблицях.

  Структура тарифу на послугу з постачання теплової енергії,що надається споживачам м. Обухова
  Пояснювальна записка зі структурами тарифів

  Також на виконання вимоги пункту 6 частини першої статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами», розмір плати за абонентське обслуговування буде розрахований та повідомлений органу місцевого самоврядування у вересні 2020 року.

  Питання, пропозиції та зауваження щодо вищенаведених тарифів на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води слід направляти ПрАТ «Енергія» за поштовою адресою: 08703 м. Обухів, вул. Промислова,1 та на електронну адресу pat@energiya.kiev.ua впродовж 7 календарних днів з дати розміщення цієї інформації, а саме до 14 серпня 2020 року (включно). З більш детальною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті www.energiya.kiev.ua та на сайті Обухівської міської ради www. obcity.gov.ua • До відома абонентів ПрАТ „Енергія”

      В зв’язку з щорічними, плановими випробуваннями магістральних теплових мереж систем теплопостачання міста з 11 по 13 серпня 2020 року буде припинено постачання гарячої води споживачам багатоквартирних будинків м. Обухів.

      Прохання до споживачів не користуватись гарячою водою протягом зазначеного терміну.

      За час відсутності гарячої води, для споживачів без квартирних лічильників, буде виконано перерахунок.
 • Шановні споживачі!

  Повідомлення про наміри встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води.

  Приватне акціонерне товариство «Енергія» 16.07.2020 року подало на розгляд Виконавчого комітету Обухівської міської ради заяву та всі необхідні розрахункові матеріали, щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води, розраховані у відповідності до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

  Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» на піставі вимог Постанови КМУ від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами та доповненнями, ПрАТ Енергія» просить встановити тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води в розмірах, які наведені в таблицях.

  Структура тарифу на послугу з постачання теплової енергії,що надається споживачам м. Обухова

  Питання, пропозиції та зауваження щодо вищенаведених тарифів на послуги с постачання теплової енергії слід та послуги з постачання гарячої води направляти ПрАТ «Енергія» за поштовою адресою: 08703 м. Обухів, вул. Промислова, 1 та на електронну адресу pat@energiya.kiev.ua впродовж 7 календарних днів з дати розміщення цієї інформації, а саме до 24 липня 2020р. (включно). З більш детальною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті: www.energiya.kiev.ua та на сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua. • До відома абонентів ПрАТ „Енергія”.

  В зв’язку з проведенням планового ремонту технологічного обладнання ПрАТ “Енергія” та загальновузлових об'єктів промислового вузла з 03 травня 2020 року до 09 травня 2020 року буде припинено постачання гарячої води.
  Прохання до споживачів не користуватись гарячою водою протягом зазначеного терміну.
  За час відсутності гарячої води, для споживачів без квартирних лічильників гарячої води, буде виконано перерахунок.
 • До відома абонентів ПрАТ „Енергія”.

  В зв’язку з проведенням планового ремонту технологічного обладнання загальновузлових об'єктів промислового вузла з 05 травня 2019 року по 10 травня 2019 року буде припинено постачання гарячої води в житлових будинках та інших об'єктах.
  Прохання до споживачів не користуватись гарячою водою протягом зазначеного терміну.
  За час відсутності гарячої води, для споживачів без квартирних лічильників, буде виконано перерахунок.
 • Тарифи

  №п/п Послуга, категорія споживачів Тариф з ПДВ (грн.)
  1 Послуга з опалення мешканців з загальнобудинковими та квартирними приладами обліку, грн/Гкал з ПДВ
  - для населення 1991,06
  - для бюджетних установ 1973,06
  - для інших споживачів 1973,06
  2 Послуга з опалення мешканців без загальнобудинкових та квартирних приладів обліку, грн/м.кв з ПДВ 35,04
  3 Послуга з постачання гарячої води, грн/м.куб з ПДВ
  - для потреб управителів багатоквартирних будинків 120,64
  - для населення за умови підключення рушникосушильників 121,10
  - для населення за відсутності рушникосушильників 112,12
  - для потреб бюджетних установ 113,70
  - для потреб інших споживачів 110,89 • Шановні споживачі!

  Підприємство ПрАТ «Енергія» повідомляє про намір підвищити тарифи на теплову енергію та гаряче водопостачання у зв’язку із зростанням ціни на газ, електроенергію, транспортування теплової енергії.

  Завантажити повідомлення
  Завантажити структуру тарифу на теплову енергію для неселення
  Завантажити структура тарифу на теплову енергію для бюджетних огранізації
  Завантажити структура тарифу на теплову енергію для інших споживачів
  Завантажити структуру одноставкових тарифів на послуги з ЦО та ГВП для населення
  Завантажити пояснювальна записка коригування тарифу

  Питання, пропозиції і зауваження щодо вищенаведених тарифів та структури собівартості теплової енергії слід направляти ПрАТ «Енергія» за поштовою адресою: 08703 м. Обухів, вул. Промислова,1 та на електронну адресу pat@energiya.kiev.ua впродовж 14 календарних днів з дати розміщення цієї інформації, а саме до 30 листопада 2018р. (включно). Оголошення викладене на нашому сайті: www.energiya.kiev.ua, E-mail: pat@energiya.kiev.ua та на сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua. • Шановні абоненти ПрАТ “Енергія”!

  Повідомляємо Вас, що на підставі Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” лічильники гарячої води підлягають періодичній державній повірці один раз на 4 роки. Відповідно до Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” обслуговування та заміна квартирних лічильників гарячої води здійснюються за рахунок власників таких лічильників.

  ПрАТ “Енергія” звертається до споживачів забезпечити до 01 січня 2019 року повірку або заміну (в разі непридатності) квартирних лічильників гарячої води та надати відповідні акти до абонвідділу ПрАТ “Енергія”.

  Споживачам, в яких прострочений термін повірки лічильники гарячої води, з 01 січня 2019 року нарахування оплати за послуги з постачання гарячої води будуть здійснюватись згідно з показаннями загальнобудинкових засобів обліку, пропорційно кількості мешканців в квартирі.

  Повірку квартирних лічильників гарячої води здійснюють підприємства Держметртестстандарту. Також, для здійснення повірки Ви можете звернутися до ТОВ «Еталон-АСП», та ДП “Кривбасстандартметрологія”. Контактні телефони колл-центру ТОВ “Еталон АСП”: 044-221-02-09; 097-469-22-82; 0800-750-903 (багатоканальний)., представник ДП “Кривбасстандартметрологія” : 098-934-07-06.

  Адміністрація ПрАТ “Енергія”
 • До відома абонентів ПрАТ „Енергія”

  В зв’язку з капітальним ремонтом магістральних теплових мереж в районі промислової зони (заміна трубопроводів Ду-500 мм на попередньо ізольовані) буде припинено постачання гарячої води споживачам багатоквартирних будинків м. Обухів з 9 серпня до 31 серпня 2018 р. Прохання до споживачів не користуватись гарячою водою протягом зазначеного терміну. За час відсутності гарячої води, для споживачів без квартирних лічильників, буде виконано перерахунок.

  Адміністрація ПрАТ “Енергія”